את מי זה מעניין?  :-)









היי כאן דני וידסלבסקי, ואני רוצה לתת לך היום טיפ, איך למכור יותר - איך בעצם לשפר את אחוזי המכירות שלך.


תיזכר רגע במכירה האחרונה, בשיחת המכירה האחרונה שלך שלא הצלחת, למה היא לא נסגרה?


ותסתכל לעומת זאת במכירה האחרונה שכן הצלחת שיחה שעשית והסתיימה בעסקה: מה היה ההבדל בינהם? האם ההבדל בינהם? האם ההבדל בניהם היה: הלקוח? המחיר? תנאי התשלום?

אני רוצה לגלות לך סוד, אין לזה קשר לכל הדברים האלה - מה שיש לו קשר או מה שבעצם קובע אם תמכור או לא תמכור או מה יהיו אחוזי הסגירות שלך זה אם אתה מתעניין בלקוח ומעוניין בו או שאתה מנסה לעניין אותו.

המון אנשי מכירות מנסים כל הזמן לעניין את הלקוחות להציע להם שירותים, מוצרים, להסביר להם הסברים טכניים, הסברים מקצועיים, איך לעשות, למה הם שונים - הם כל הזמן מספרים על עצמם. אבל את הלקוח לא מעניין לשמוע עליך הוא שומע כל כך הרבה אנשים ואנשי מכירות ומוצרים שכבר בא לו להקיא מזה.

מה שמעניין אותו זה לשמוע על עצמו - שמישהו יתעניין בו, יקשיב לו, ישאל אותו שאלות, יעזור לו לראות מה הוא באמת צריך, איפה הבעיות שלו, ובעצם איך ייתן לו פיתרון לבעיות האישיות שלו .

והטיפ שלי בשבילך שבפגישות מכירה הקרובות במקום להיות עסוק בלספר עליך ועל המוצרים שלך תהיה עסוק בלקוח. תשאל אותו שאלות ,תתעניין בו, תבין אותו. ואחרי שתדע בדיוק מה הבעיה או הקושי שיש לו תמצא לו את הפיתרון הכי טוב מבין המוצרים או השירותים שיש לך להציע.
 
אני בטוח שזה ישפיע על אחוזי המכירה שלך.
 
ואני אשמח לראות אותך גם בטיפים הבאים.