ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

לקוחות

אלפי ארגונים, חברות ועסקים כבר קיבלו שירותים מוידיס שירותי ניהול. גלה מיהם לקוחותינו על פי הקטגוריות הבאות

 

אופנהחנויות ורשתות • בריאות וסגנון חיים • חברות טכנולוגיה בידור ופנאי

 

להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותינו הנבחרים:

 

האולפנים המיוחדים

האולפנים המיוחדים לצילום אירועים ולהפקות בארץ ובחוʺל, האולפנים בבעלותו של יניב פרסי, בוגר מגמת צילום בעל נסיון וידע עשיר בצילום מעל 24 שנה . צילום של אלפי אירועים וגם כוכבים רבים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

המועצה להשכלה גבוהה

המועצה להשכלה גבוהה (מלʺג) היא, מאז 1958, רשות פיקוח1 ממלכתית במדינת ישראל. הגוף המפקח על הקמת אוניברסיטאות ומכללות אקדמיות חדשות, הרחבת מוסדות להשכלה גבוהה קיימים ואישור תארים ועוד.
▪ ▪ ▪ ◄◄

מוזיאון תל אביב

מוזיאון תל אביב לאמנות נוסד בשנת 1932. הוא נחשב לאחד ממוזיאוני האמנות הגדולים והחשובים בישראל, ויש בו מחלקות לאמנות ישראלית, לאמנות מודרנית, לאמנות עכשווית, לצילום, לרישום, להדפסים ועוד
▪ ▪ ▪ ◄◄

שיר בעצמך

שיר בעצמך, המתנה שעושה את ההבדל בכל אירוע או מסיבה. לחברה יש מאגר אדיר של פלייבקים- מעל 3,500 (!) פלייבקים לשירים ישראליים וגם לועזיים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

מיכל רובנר

מיכל רוֹבנר (נולדה ב-1957) היא אמנית ישראלית העוסקת בצילום, וידאו, מיצבים משולבים ועוד. נחשבת כיום על ידי רבים לאומנית הישראלית המצליחה בעולם.
▪ ▪ ▪ ◄◄

עינב עצמון - אדריכלית

המוטיבציה של עינב כאדריכלית היא התשוקה והאהבה ליצירה ועיצוב בכל אספקט. עינב מלאת אמונה בכוח הרצון לתכנון תכנית אסטרטגית ומלאת חזון, שתהפוך אותה ליצירה ייחודית, בעלת עוצמה חדשה...
▪ ▪ ▪ ◄◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'לקוחות שתף עם החברים בטוויטר את 'לקוחות