ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

לקוחות

אלפי ארגונים, חברות ועסקים כבר קיבלו שירותים מוידיס שירותי ניהול. גלה מיהם לקוחותינו על פי הקטגוריות הבאות

 

אופנהחנויות ורשתות • בריאות וסגנון חיים • חברות טכנולוגיה בידור ופנאי

 

להלן רשימה חלקית של כמה מלקוחותינו הנבחרים:

 

 ► דף קודם בלקוחות  דף הבא בלקוחות ◄ 

רגע של פנאי

רגע של פנאי היא חנות מלאכת יד ויצירה, בה ניתן למצוא בחנות כמעט הכול: חרוזים, מפיות, דבקים, שרשרות ועוד ועוד מכול טוב. שירותי החנות מציעים, בין היתר, קניית ציוד וחומרים, ייעוץ אישי ועוד
▪ ▪ ▪ ◄◄

מכון וינגייט

מכון וינגייט, המרכז הלאומי לחינוך גופני ולספורט, משרת את צרכי הכשרת מאמנים ומדריכים ומקדם ספורטאים מחוננים. רפואת ספורט, מחקר ושיקום חברתי הם חלק בלתי נפרד מפעולות המכון.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה היא אוניברסיטה השוכנת על הר הכרמל בחיפה. האוניברסיטה הוקמה כמכון אוניברסיטאי בשנת 1963, ובשנת 1972 הוכרזה כאוניברסיטה עצמאית, והייתה למוסד האקדמי השישי שהוקם בישראל.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטה מהגדולות בישראל, השוכנת ברמת אביב, תל אביב. על-פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת הלימודים 2007-2008 למדו בה יותר מ-25,000 סטודנטים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

פלדע

פלדע שהחלה את דרכה ב-1990 היא היום החברה המובילה לאספקת כלי כתיבה ומוצרי יצירה למגזר הפרטי והמוסדי. אנו משווקים מגוון רחב של מוצרים ליצירה ואומנות עם דגש על חדשנות, איכות ושירות מעולה.
▪ ▪ ▪ ◄◄

אגד

קואופרטיב אגד, מפעיל התחבורה הגדול בישראל, נוסד בינואר 1933, עם איחוד ארבע חברות תחבורה ציבורית לגוף אחד. אגד מספק שירותי הסעה ציבוריים בהיקף של כ- 55% מקווי השירות בארץ.
▪ ▪ ▪ ◄◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'לקוחות חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'לקוחות חלק 2