ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

עינב עצמון אדריכלית

אודות

המוטיבציה שלי כאדריכלית היא האהבה והתשוקה ליצירה ועיצוב מכל סוג.

 

כולי אמונה בכוח הנפש ליצור תכניות אסטרטגיות מאתגרות מלאות חזון ולהפוך אותן ליצירה ייחודית.

 

לעצב תוצר אדריכלי שלם וייחודי פירושו לתכנן אותו כחלק מהסביבה כולה (כמו בית/בניין כחלק משכונה/עיר/טבע). משמעות הדבר היא תכנון של כל פרט ממה שהוא מורכב, בחירה נכונה של החומרים שלו והתאמתו עם המשאבים הטובים ביותר המצויים בידינו.

 

כל הפרמטרים האלה מסייעים כדי להביא לידי יצירה אדירכלית עוצמתית ושימושית עם פוטנציאל לגדול ולהתעצם עם הטיפוח של המשתמשים בה לאורך זמן.

 

עינב עצמון, אדריכלית (BA, בוגרת בי"ס לאדריכלות של דוד עזריאלי - אוניברסיטת תל-אביב)

 

לקוחות מספרים

"החלום שלנו היה הרבה יותר צנוע מהתוצאה הסופית. רצינו לעשות שינוי פנימי עקב שינוי בצרכים. התוצאה הסופית היא נהדרת הרבה מעבר למצופה. הבית נפתח, מלא אור ומאוד מרווח צופה לנוף מכל חלון. הטבע והגינה נכנסו הביתה. נוח לנו ונעים לנו לארח את המשפחה הגדולה והחברים.

שיתוף פעולה עם עינב היה מלא ומעבר למצופה. הכנת תוכניות עבודה מפורטות ,דרישה מבעלי המקצוע לגמר בסטנדרט גבוה ,עזרה וליווי בכל התלבטות ובעיה.

אנחנו מאד שמחים מהתוצאה הסופית , הבית מקסים, ואנחנו ממליצים עליה בחום."

אבי ושוש בויימל, מושב בחוף הכרמל

תכנון ועיצוב מחדש של בית – 210 מ"ר על נחלה

___________


"בפנייתנו לאדריכל ציפינו ורצינו שהדירה תרגיש כמו בית. מתאימה פונקציונאלית לצרכים שלנו של היום, אבל עם ראיה לכמה שנים קדימה. מעוצבת בקווים נקיים עם הרבה מקומות אחסון וטאצ אישי שלנו.

עינב הגישה לנו מספר אופציות של תכנון ראשוני, ששינו לגמרי את צורת ההתייחסות שלנו לדירה.  אהבנו את איך שהדירה הצרה והארוכה, הפכה לבית פתוח שנותן תחושה של גודל ומרחב.

הסבלנות לשינויים בדרישות, ירידה לפרטים ובדיקת כל אפשרויות לפתרונות שיתאימו לפנטזיות שלנו. המלצה בנקודות החלטה, המלצה על ספקים, תכנון העבודה מולם והתייעצות על פתרונות לא סטנדרטים.אלו דברים שמאד הערכנו בתהליך העבודה איתה.

השרות שעינב נתנה לנו היה קשוב, יצירתי ויורד לפרטים. התחושה היא שאפשר להגיד הכל ולדבר על הכל . ההרגשה היא לפעמים שהבית יותר חשוב לה מאשר לנו ..., מסירות וחיבור מלא לפרויקט.


עינב היא לא רק אדריכלית או מעצבת, היא מלווה בתהליך לא פשוט, אינטנסיבי, ומלא צמתי החלטה של תכנון הבית שבו נחייה. קשובה לצרכים, ויודעת לתרגם אותם לתכנון מדויק בפרטיו וחיבורו לתמונה הכללית ולתחושה של הבית העתידי. היא יודעת לתרגם את הפנטזיות והחלום, לתכנון מציאותי והופכת לשותפה מלאה ומסורה בכל התהליך."
דבורית שחף ועומר גבעון, תל-אביב

תכנון ועיצוב פנים של דירה 100 מ"ר בתל אביב

_____

 

עינב עצמון קיבלה ייעוץ בוידיס.

 

קישורים

Xnet: אל המנוחה והנחלה: בית סוכנות הפך לווילה עכשווית

Adira.co.il: מהפך במושב: שני בתים ישנים הפכו לוילה חדשה אחת

אתר הבית של עינב עצמון - אדריכלית

דף הפייסבוק של עינב עצמון - אדריכלית

 

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'עינב עצמון - אדריכלית שתף עם החברים בטוויטר את 'עינב עצמון - אדריכלית