ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

מוזיאון תל אביב

מוזיאון תל אביב לאמנות נוסד בשנת 1932. הוא נחשב לאחד ממוזיאוני האמנות הגדולים והחשובים בישראל, ויש בו מחלקות לאמנות ישראלית, לאמנות מודרנית, לאמנות עכשווית, לצילום, לרישום, להדפסים, לעיצוב, לאדריכלות ולאמנות מהמאה ה-16 עד המאה ה-19. נוסף על כל אלה, במוזיאון גן פסלים ואגף נוער קטן.

 

בבית המוזיאון המקורי, "בית דיזנגוף", נערכה בשנת 1948 הכרזת העצמאות של ישראל. מאז הקמתו, מוזיאון תל אביב הפך למרכז התרבות של העיר והציג אמנים ישראלים ובינלאומיים. במהלך השנים הראשונות נתרמו למוזיאון אוספי אמנות בעלי ערך רב, כגון אוסף ארכיפנקו, הייחודי בעולם, אשר נשלח לישראל על ידי בעליו, אריך גריץ, ערב פרוץ מלחמת העולם השנייה, כדי להצילו מידי הנאצים.

 

לצד האוספים הקבועים מציג המוזיאון מדי שנה כ-25 תערוכות מתחלפות של אמנות ישראלית ובינלאומית בתחומים שונים: ציור, פיסול, רישום והדפס, צילום, ווידאו, עיצוב ואדריכלות. כל תערוכה מלווה בשיח גלריה בהנחיית מדריכות מקצועיות מצוות המוזיאון.

 

מראשית דרכו רואה עצמו המוזיאון כגורם מרכזי בחינוך לאמנות. בשנת 1988 העמידה עיריית תל אביב לרשות המוזיאון מבנה סמוך של בית ספר, אשר הפך למרכז מאירהוף. כאלפיים תלמידים – ילדים, בני נוער ומבוגרים – משתתפים במגוון רחב של סדנאות במרכז זה, בהנחייתם של אמנים מתחומים שונים. במהלך כל שנותיו שימש מוזיאון תל אביב לאמנות גם כמרכז תרבותי. הקונצרטים הראשונים של תל אביב נערכו בין יצירות המוזיאון בבית דיזנגוף. כיום כוללת הפעילות התרבותית קונצרטים קלאסיים לצד ג'אז ומוזיקת עולם, סרטי איכות, סדרות הרצאות, הצגות לילדים ואירועים מיוחדים.

 

עובדי מוזיאון תל אביב לקחו חלק בסמינרים למנהלים של חברת וידיס שירותי ניהול תחת הנהגתו של דני וידיסלבסקי. חברת וידיס מעניקה שירותי ייעוץ לארגונים המובילים במשק.

 

קישורים

אתר הבית של מוזיאון תל אביב

מוזיאון תל אביב לאומניות בויקיפדיה

דף הפייסבוק של מוזיאון תל אביב

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מוזיאון תל אביב שתף עם החברים בטוויטר את 'מוזיאון תל אביב