ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב | ייעוץ ארגוני | ייעוץ והדרכה

אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטה מהגדולות בישראל, השוכנת ברמת אביב, תל אביב. על-פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת הלימודים 2007-2008 למדו בה יותר מ-25,000 סטודנטים.

 

ההכרזה על הקמת אוניברסיטת תל אביב הייתה ב-6 ביוני 1956, אך למעשה תהליך ההקמה היה בשלבים ונמשכה כעשר שנים. גרעין האוניברסיטה הוקם ב-1 בדצמבר 1953 באבו כביר, סמוך ליפו, עם פתיחת "המכון האוניברסיטאי למדעי הטבע". ב-4 בנובמבר 1964 נחנך הקמפוס הקבוע של האוניברסיטה ברמת אביב, וב-1969 זכתה האוניברסיטה להכרה מלאה של המועצה להשכלה גבוהה.

 

כיום, אוניברסיטת תל אביב היא הגדולה שבאוניברסיטאות המחקר בישראל, בעיקר הודות למיקומה בלב תל אביב ואזור גוש דן. בסגל האוניברסיטה נמנים עשרות חוקרים בעלי שם עולמי (חלקם חתני פרס ישראל ופרסים בינלאומיים יוקרתיים), והמאמרים שמפורסמים על ידי אנשי הסגל שלה זוכים לציטוטים רבים.

 

חרף המשבר הכלכלי הפוקד אותה בשנים האחרונות, הצליחה האוניברסיטה לשמור על מעמדה המוביל בישראל ובעולם. על פי דירוג מוסדות ההשכלה הגבוהה השנתי של הטיימס הבריטי, בשנת 2008 דורגה אוניברסיטת תל אביב במקום ה-114 בעולם, מתוך כ-18,000 אוניברסיטאות קיימות. בפרמטר של מספר ציטוטי מאמרים אקדמיים יחסית לגודל הסגל דורגה האוניברסיטה במקום ה-20 בעולם, ובמקום הראשון בישראל. במדד משולב, המעיד על איכות הסגל, ומורכב מהערכת עמיתים וציטוטים לחבר סגל, מוקמה האוניברסיטה במקום ה-33 בעולם, ובמקום הראשון בישראל‏‏.

 

עובדי אוניברסיטת תל אביב לקחו חלק בסמינרים למנהלים של וידיס שירותי ניהול, חברה שמעניקה שירותי ייעוץ לארגונים ולעסקים הגדולים במשק. הסמינרים משלבים שיטות מוכחות עם אימון מעשי לשיפור ביצועים בארגונים.

 

קישורים

אתר הבית של אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב בויקיפדיה

עמוד הפייסבוק של אוניברסיטת תל אביב

ערוץ היוטיוב של אוניברסיטת תל אביב

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

  

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אוניברסיטת תל אביב שתף עם החברים בטוויטר את 'אוניברסיטת תל אביב