ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333

סלטי שמיר

סלטי שמיר | חברת ייעוץ | ייעוץ והדרכה

חברת סלטי שמיר שהוקמה בשנת 1974 במתחם הכפר מעש.

 

סלטי שמיר הביאה בשורה חדשנית לשוק הישראלי והעולמי: לראשונה, עלו על המדפים מוצרי חומוס וסלטים מצוננים כשהם ארוזים ומשווקים בחנויות, מרכולים ורשתות שיווק. סלטי שמיר, שהיתה החלוצה בתחום חדש זה, ידועה כחברה ש"המציאה" את הענף והובילה את השוק במשך שנים רבות, עד לכניסתם של ענקי המזון בישראל לתחום.

 

בשנת 1991 החלה סלטי שמיר לשווק את מגוון מוצריה לייצוא, וכיום ניתן למצוא אותם על המדפים ברשתות השיווק הגדולות ובשוק הכשר במדינות כמו ארה"ב, קנדה, צרפת, אנגליה, בלגיה, רוסיה ועוד. מלבד כושר ההמצאה, הראשוניות והייחודיות שנזקפים לזכות "סלטי שמיר", הולך שמה לפניה בשוק המקומי והעולמי כאחד כחברה שמוצריה איכותיים ביותר, ומגוונם עצום ורחב; רק לאחרונה השיקה "סלטי שמיר" קו מוצרי סלטים ביתיים הכולל 40 סוגי סלטים חדשים, שזו להם הופעת בכורה עולמית על המדפים.

 

ההצלחה המתמשכת של החברה בפיתוח, ייצור ושיווק סלטים איכותיים לאורך שנים מעידה כאלף עדים על היכולת המרשימה של כל צוות החברה - מאנשי הלוגיסטיקה, הטכנולוגיה והניהול ועד לפועלי קו הייצור ואנשי השיווק - להוציא לפועל את חזון חברה.

 

מנהלי חברת סלטי שמיר לקחו חלק בסמינרים למנהלים של חברת וידיס שירותי ניהול בהדרכתו של דני וידיסלבסקי, המעניקה שירותי ייעוץ לארגונים המובילים במשק.

 

קישורים

אתר הבית של סלטי שמיר

סלטי שמיר באתר גלובס

סלטי שמיר באתר כלכליסט

דף הפייסבוק של סלטי שמיר

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סלטי שמיר שתף עם החברים בטוויטר את 'סלטי שמיר