ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

מנטבר פילאטיס

 

רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר מובילה את תרבות הפילאטיס בישראל משנת 1976. שיטת העבודה הייחודית שפותחה על ידי דליה מנטבר שונה מאימון פילאטיס הרגיל בשל היותה מתפתחת ומתעדכנת ובכך, מותאמת לאורח החיים המשתנה שלנו.

 

דליה מנטבר שמה לעצמה מטרה להפוך את הפילאטיס לדרך חיים יומיומית של כל אחד. אם בעבר החלה השיטה כשיטה שיקומית עבור רקדנים ושחקנים, הרי שכיום מגוון המתעמלים רחב ומגוון ביותר - מגברים, חיילים, אנשי עסקים, ספורטאים, ונשים בהריון ועד מבוגרים ומתעמלים עם בעיות, הנעזרים בשיטה למטרות שיקום.

 

הודות לפילאטיס על פי דליה מנטבר, כל אחד יכול למצוא את התרגילים המתאימים לו, ולהתפתח. בדרך שלו. הרשת חברה בארגון ה-PMA (Pilates Method Alliance), ארגון בינלאומי המאגד ומוביל את הפילאטיס בעולם.

 

רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר מונה כיום 5 סניפים: בתל-אביב: מרכז (בני משה), רוטשילד וצהלה, וכן רמת גן ויהוד.

 

מה שמיוחד ברשת פילאטיס על פי דליה מנטבר הוא הגמישות וההתאמה של השיעורים לצרכים האישיים שלך. דליה מנטבר וצוות המדריכים המקצועי והמיומן מתמקדים בחיפוש מתמיד אחר פיתוח וגיוון השיטה, תוך הרחבת רפרטואר התרגילים והתאמתם לקהלים שונים ולצרכי החיים המודרניים.

 

רשת הפילאטיס על פי דליה מנטבר לקחה חלק בסמינרים למנהלים של חברת וידיס שירותי ניהול בהנגתו של דני וידיסלבסקי, מרצה ויועץ עסקי בכיר.

 

קישורים

אתר דליה מנטבר

 

 

עמוד פייסבוק של דליה מנטבר: https://www.facebook.com/mantver.pilates

 

פילאטיס מנטבר באתר החוגים של ישראל: http://www.hug.co.il/prod-details.asp?id=6516

 

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מנטבר פילאטיס שתף עם החברים בטוויטר את 'מנטבר פילאטיס