ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

מלם תים

 

מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים.

 

הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, בייעוץ, יישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, ולה למעלה מ-3400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. פתרונותיה המשולבים הייחודיים של מלםתים מיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה, בסיסי הנתונים והתקשורת, כאשר כל אחת מיחידותיה העסקיות מתמחה בתחום ייחודי.

 

שילוב התמחויות אלו לכדי פתרון אינטגרטיבי אחד תוך יכולת לספק את מלוא הפתרון מתוך מלםתים, הוא המעניק את הערך המוסף ללקוחות ומסייע להם ביצירת היתרון הטכנולוגי הנדרש לקידום עסקיהם. כמו כן, למלםתים חברות בת המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של הקבוצה.

 

חברות אלו הן חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי שלה ופועלות יחד עימה בסינרגיה מלאה המאפשרת מתן פתרונות כוללים ומקצועיים. כחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מחויבת מלםתים למקצועיות, למצוינות ולשותפות אמיתית עם לקוחותיה ועם עובדיה.

 

עובדי מלם תים לקחו חלק בסמינרים למנהלים של חברת וידיס שירותי ניהול. עד כה השתתפו בסמינרים למעלה מ- 10,000 אישים וחברות המדווחים על פיתוח עסקי פרודוקטיבי שהניב הצלחות כבירות.

 

קישורים

אתר מלם תים

 

עמוד לינקדאין של מלם תים: http://www.linkedin.com/company/malam

עמוד BDI של מלם תים: http://www.bdicode.co.il/CompanyTextProfile_ENG/444_1056_0/Malam%E2%80%93Team%20Ltd

 

גלה מהם הסודות להצלחה עסקית בסמינרים למנהלים של וידיס

לקבלת פרטים על הסמינרים של וידיס - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין! ספרו לי עוד'.

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מלם תים שתף עם החברים בטוויטר את 'מלם תים