ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

הגר אשד

הגר, יועצת עסקית ואישית בכירה בוידיס שירותי ניהול בע"מ, התחילה את עבודתה בחברה בשנת 2006.

 

במסגרת עבודתה, הגר מספקת ייעוץ עסקי ואישי למנהלים, חברות ועסקים בכל גודל. החל מעסקים קטנים-בינוניים ועד לחברות גדולות, עבודה מול מנהלים, ליווי עסקים משפחתיים וסיוע אישי למנכ"לים של חברות מפורסמות במשק הישראלי.

 

כיועצת בכירה להגר יש ניסיון רב בשיפור מצבים אישיים ועסקיים כאחד.

 

מטרתה של הגר: לשפר מצבים לא אידיאליים אצל מנהלים ועסקים, ולסייע להם להשיג את מטרותיהם, אושר אישי והנאה, הכנסות גדולות ושיחיו חיים מלאים וטובים.

 

לקוחותיה של הגר מדווחים כי בזכות הכלים והידע איתם היא פועלת במסגרת הייעוץ לארגונים, היא מחוללת שינוי לטובה בכל איזור שבו היא נוגעת.

הגר עצמה מספרת:


הוכשרתי כיועצת בשיטה על פיה פועלת וידיס שירותי ניהול – וזאת לאחר ששימשתי במשך 5 שנים כמנהלת שכירה בעסק וזכיתי להצלחות רבות.

 

לקוחותיי מפיקים תועלת מיכולת הניתוח של מצבים, טיפול פשוט וממוקד בכל מצב ופתירת הבעיה המטרידה באופן מיידי. לקוחותיי נהנים מכך שאנו עובדים עפ"י טכנולוגיה מדויקת ולא בהתבסס על דיעות, תחושות או מחשבות "מדליקות". זוהי טכנולוגיה יישומית ופשוטה והתוצאות מדברות בעד עצמן: יש לי עשרות סיפורי הצלחה מלקוחותיי, לרבות מקרים של הצלת עסקים ואפילו חיים!

 

אני אוהבת מאוד את תפקידי, אני אוהבת לראות הצלחה ושיפור בעסקים ובחיים של מנהלים, ואני אוהבת מאוד שאנשים נעשים מאושרים ושמחים יותר כתוצאה מהשגת היעדים שלהם, ומהטיפול בבעיות המטרידות אותם.

 

 

מעוניין לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלך?

צור קשר כעת עם הגר. מלא את הפרטים ולחץ "אני מעוניין. צור קשר"
 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הגר אשד שתף עם החברים בטוויטר את 'הגר אשד