ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

אודות קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי

סדרת דוקו ריאליטי הנפרשת על 2 עונות ומתעדת את סיפורם יוצא הדופן של 10 עצמאים ובעלי עסקים שהפכו לסיפור הצלחה בזמן אחד המשברים הגדולים בהיסטוריה האנושית.

לאחר שדני וידיסלבסקי, מאסטר בניהול ומומחה להתנהגות אנושית, אימן והדריך למעלה מ-30,000 בעלי עסקים, הדרישה לייעוץ עלתה. בתחילת משבר הקורונה בישראל, הבין דני שמדובר באחד המשברים הגדולים ביותר בהיסטוריה לעסקים קטנים. בעקבות הדרישה הגוברת לייעוץ שלו, החליט דני להעביר את הייעוץ יחד לקבוצה של בעלי עסקים ועצמאים. הוא קרא לקבוצה 'קומנדו לעסקים'.

בעלי העסקים שהשתתפו בתוכנית החלו להשיג תוצאות שהם לא חלמו שיוכלו להשיג בתקופה כזו. במהלך הייעוץ עלה הרעיון לתעד את התהליך והסיפור של המשתתפים בסדרת ריאליטי. 

הבמאי יגאל לרנר (ביים את הסדרה 'מלחמה, שלום וחלום' על יצחק שמיר ז"ל, ועוד סדרות תיעודיות ששודרו בטלוויזיה) נבחר לביים את הסדרה. יחד עם הצוות שלו הם תיעדו את מסעם של 10 בעלי עסקים על פני 2 עונות של סדרה תיעודית מרתקת.

בעונה הראשונה – עונת התפוחים - הסדרה מציגה את סיפורם יוצא הדופן של בלה יעקבי – בעלת חברת הייטק, בעז ליפשיץ – שיווק ציוד תעשייתי, גלית וטורי – מעצבת פנים, דוד שילמן – שחקן, ליצן ומנהל הסביבטרון ונעמה סקג'ו נאור – מאמנת אישית.

הצטרפו לסיפור המרתק שלהם. לנפילות, לקשיים, לפריצה, לשינוי ולמסע האישי של כל אחד מהם להגשמת החלום ולהצלחה העסקית.
שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי שתף עם החברים בטוויטר את 'קומנדו לעסקים - דוקו-ריאליטי