ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

יוסי וילנסקי

בעלים: יוסי וילנסקי       מנכ"ל: יוסי וילנסקי       שנת הקמה: 2005         מס' עובדים: 1       איזור: מרכז
 

תחומי פעילות של החברה

  • יוסי וילנסקי מאמן אישי | אימון לעסקיםאימון אישי וזוגי המתמקד בחיזוק הביטחון העצמי והתנהגות אסרטיבית לשיפור כל תחומי החיים.
  • אימון והדרכה של מנהלים בכירים.
  • אימון והדרכה של מנהלים צעירים בתחילת דרכם.

אודות

יוסי וילנסקי, מאמן אישי וזוגי בכיר בעל הכשרה עשירה באימון אישי וזוגי, השכלה אקדמאית רב תחומית וניסיון של למעלה מ-20 שנים כמנהל בכיר.

 

מתמחה בביטחון ודימוי עצמי ובתקשורת בינאישית אסרטיבית כבסיס להצלחה והנאה בחיים ובקריירה. מאמן בוגרים, מתבגרים וזוגות. מאמן ומדריך מנהלים בכירים וצעירים. מדריך בקורסים לניהול פרויקטים ופיתוח מיומנויות ניהול.

 

שירותים/מוצרים

  • אימון אישי בונה - מודל לאימון אישי שפיתחתי ומתמקד בבניית בסיס אישי מוצק על ידי חיזוק כוחות
  • כמו ביטחון ודימוי עצמי, אסרטיביות, יוזמה והתמדה - בסיס שמאפשר הצלחה ושיפור בכל תחומי החיים:
  • זוגיות ומשפחה, קריירה ויכולות ניהול, חיי חברה, גוף ובריאות, איכות חיים והנאה
  • אימון אישי בונה והדרכה למנהלים בכירים ולמנהלים צעירים בתחילת דרכם - אימון אישי המשלב הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול.

קהל היעד

בוגרים המעוניינים לחזק ביטחון ודימוי עצמי, לפתח את רמת האסרטיביות ולהצליח וליהנות יותר בכל תחומי החיים.

מתבגרים המעוניינים למצוא את האיזון בין בניית העצמאות בגיל ההתבגרות לבין הקשר למשפחה ולבית הספר, לשפר את התקשורת הבינאישית עם החברים והמבוגרים ולחזק ביטחון עצמי.

 

זוגות המעוניינים לשפר ואת מערכת היחסים ולבנות אותה לטווח ארוך.

 

מנהלים בכירים ומנהלים בדרג הביניים המעוניינים בליווי של מאמן אישי בעל ידע רב בניהול וניסיון מעשי עשיר כמנהל בכיר.

 

מנהלים צעירים בתחילת דרכם המעוניינים ללמוד ניהול כמקצוע ולפתח מיומנויות מותאמות אישית של ניהול משימות ואנשים.

 

למה לקוחות פונים לעסק

ביטחון עצמי נמוך (דמוי עצמי ירוד) שבד"כ מתבטא גם בקשיים ל"שמור על עצמי" ולתקשר באסרטיביות עם אנשים אחרים.

 

במקרה של מנהלים שמגיעים לאימון הכותרת היא פיתוח עסקי של מיומנויות ניהול ובכל זאת נושאים כמו ביטחון עצמי ותקשורת בינאישית תופסים חלק נכבד מהתהליך.

 

למה לבחור בעסק

ניסיון עשיר ומגוון כמנהל בכיר, מדריך מנהלים, מאמן.

 

למעשה, כל נושא עליו אני עובד עם מתאמנים פוגש אותי כמי שהתמודד עם משהו דומה ובעל ידע תיאורטי ומעשי מתאים. השכלה אקדמאית רב תחומית - מדעים מדויקים, מנהל עסקים, מדעי החברה. הכשרה רלוונטית עשירה - קורסי הכשרה רבים (אימון אישי, אישי מתקדם, אימון זוגי, אימון מתבגרים, הנחיית קבוצות, טיפול באמצעות דמיון מודרך) חוכמה וחוכמת חיים.

 

לאורך כל הדרך הצטיינתי בכל נושא שלמדתי ובכל תפקיד שביצעתי. המודל "אימון אישי בונה" אותו פיתחתי מהווה מודל מקיף יותר לאימון אישי, הוא מפתח "תשתיות אישיות" ובכך מאפשר שיפור והישגים בכל תחומי החיים.

 

כמי שמאמן באמצעות המודל אני משלב את תחומי הניסיון והידע הרבים שלי: ניהול משימתי, אימון אישי רגשי הווייתי, דמיון מודרך, ידע בפסיכולוגיה ובתקשורת בינאישית.  

 

איזה בעיות השירות/מוצר יכול לפתור עבור הלקוח

ביטחון עצמי נמוך ותקשורת בינאישית ירודה (פאסיבית או תוקפנית) פוגעים ביכולת להצליח וליהנות בכל תחומי החיים.

זוגיות, קריירה איכות חיים, יכולת לקבל החלטות ולבצע בהתמדה, יכולת להתעמת עם אנשים ועוד.

 

הגאווה שלנו

לקוחות, חלקם עברו אימון אישי ו/או טיפול קודם, שממשיכים לחוות את הצלחת האימון זמן רב לאחר שהוא הסתיים  ומספרים על שיפור מקיף יותר מאשר המטרה האימונית המקורית.

 

מאחר והמיקוד של באימון הוא "תשתיתי", אני מתמודד בהצלחה עם מקרים בהם אימון אישי מתחיל במטרה להתגבר על קושי מוגדר (נניח קידום במקום העבודה) ומתרחב במהלך התהליך לנושאים נוספים שנראו בתחילה לא קשורים, למשל, זוגיות, יכולת להתעמת עם אנשים ועוד.

 

טיפ מקצועי

המעגל המופלא - ביטחון עצמי - אסרטיביות - ביטחון עצמי

 

מה החשיבות של ביטחון עצמי ואסרטיביות?

ביטחון עצמי ואסרטיביות הם כוחות פנימיים תשתיתיים חשובים שמאפשרים לאנשים להצליח בכל תחומי החיים, להתקדם, לשפר איכות חיים וליהנות. מרבית האנשים שמתקשים להתארגן, להתמיד, להצליח ולמצות את עצמם מגלים שבין הסיבות העיקריות לקשיים נמצאים ביטחון עצמי נמוך ו/או חוסר אסרטיביות.

חיזוק הביטחון העצמי והאסרטיביות מתבטאים בד"כ בשיפור מקיף בחיים - בזוגיות, בקריירה, בקשרים החברתיים, במצב הרוח הכללי ואפילו בבריאות ובתדמית הגופנית.

 

מה זה בעצם ביטחון עצמי?

בקצרה - אנשים שונים זה מזו ולכל אחד ואחת יכולות רבות ושונות. אנשים בעלי ביטחון עצמי נמוך מתקשים להכיר ביכולות שלהם ולהשתמש בהן כדי להשיג הישגים ולהצליח. ביטחון עצמי הוא אותו כוח פנימי המאפשר לאדם לנסות, להתמודד, להתגבר על פחדים ולהשתמש ביכולות. לעיתים קרובות, ביטחון עצמי נמוך הוא תוצאה של דימוי עצמי ירוד המושפע במידה רבה ממה שאנשים חושבים עלינו (או ממה שאנחנו חושבים שהם חושבים עלינו).

 

אסרטיביות מה היא?

 

ושוב בקצרה - אסרטיביות היא הכוח לדאוג לעצמנו, לשמור על עצמנו ולקדם את האינטרסים האישיים שלנו תוך שמירה על מערכת יחסים הוגנת וטובה עם אנשים אחרים, התחשבות בהם, הבנה שלהם ורצון בטובתם.

 

התבלבלתי? האם אסרטיביות היא לדאוג לעצמי או לאחרים? התשובה היא גם וגם. אני פועל על מנת להשיג את שלי אבל מוכן לוותר ולהתפשר כדי שגם האחרים יהיו מרוצים.

 

השילוב מייצר אינטראקציה של מנצח/מנצח  ((win/win והוא האיזון הנפלא, אותו שביל הזהב שבין תוקפנות (לדאוג לעצמי על חשבון האחרים) לבין פסיביות כנועה (ויתור על הרצונות והצרכים שלי).

 

מה הקשר בין ביטחון עצמי לבין אסרטיביות?

מדובר בשני כוחות שמחזקים (או מחלישים) זה את זה באופן הדדי. הבנת הקשר המעגלי בין שניהם מהווה מפתח לתהליכים אישיים של חיזוק הביטחון העצמי ושיפור האסרטיביות.

 

לאנשים בעלי ביטחון עצמי גבוה קל יותר להתנהג באסרטיביות. כאמור, אנשים אסרטיביים מתבטאים, מתעמתים ופועלים למען עצמם ולשם כך נחוץ ביטחון עצמי - עם זאת הם מוכנים לפשרות ולכך דרוש ביטחון עצמי לא פחות.

 

כמו כן, אנשים אסרטיביים בונים קשרים טובים עם אנשים אחרים וזוכים מצידם ליחס טוב והערכה שמחזקים את הביטחון העצמי. וכך נוצר מעגל חיובי בו ביטחון עצמי )וגם דימוי עצי כמובן) וגם אסרטיביות מתחזקים.

 

וכמובן שגם ההיפך עלול להתקיים. חוסר ביטחון עצמי עלול לגרור התנהגות לא אסרטיבית, פסיבית או תוקפנית, שגוררת מהסביבה יחס שלילי שפוגע בביטחון העצמי הנמוך ממילא.

 

מבצע מיוחד לגולשי אתר וידיס

פגישת היכרות בחצי מחיר.

 

מעוניין בפרטים נוספים?

ליצירת קשר עם יוסי וילנסקי - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין. צור קשר'!


יוסי וילנסקי מאמן אישי | אימון לעסקים

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'יוסי וילנסקי שתף עם החברים בטוויטר את 'יוסי וילנסקי