ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333

וידיס FM

דן פרמן, תזונה לחיים בעʺמ במשוב על מאסטר קלאס

רוצה הישגים דומים והצלחות בעסק שלך? 


לחץ על המסלול המתאים עבורך

 משוב ממאסטר קלאס (מרצה: דני וידיסלבסקי)

ערב טוב, שמי דן פרמן. אני היבואן של ʹסאלד מאסטרʹ בישראל. לחברה שלנו קוראים ʹתזונה לחיים בעʺמʹ, ואנחנו בעצם מייבאים מותג בן 70 שנה והנציגות שלו בארץ. ובʺה, גם הנציגות תתרחב בעולם - וזו המטרה שלנו.
 
זה המאסטר קלאס השני שלי שאני משתתף בו. למעשה, התחלתי להכיר את וידיס שירותי ניהול דרך המלצה של עמית לעבודה.
 
השתתפתי קודם בסמינרים, שהם היו מצוינים, אבל המאסטר קלאס - שדווקא לא חשבתי שהוא איזשהו מפתח עבורנו - התגלה בזכות ההפתעות שיש בסוף למשהו מדהים.
 
אז המאסטר קלאס הקודם קצת פתח לי את האוזניים וכיוונתי לוידיס FM. יש כזה תדר, וידיס FM.
 
והיום כשהערוצים כבר פתוחים, והכרתי את האורח, התארח פה היום עידן אבשלום - שתוך כדי השאלות שלו בעצם נפלו לי מספר אסימונים.
 
ולמעשה, במהלך ההרצאה שלו, נפל לי האסימון בעצם הכי גדול, שאני כבר 4.5 שנים מחפש את התשובה עבורו, לפתח את האסטרטגיה השיווקית הגדולה המאקרו לסאלד מאסטר בישראל.
 
עידן אבשלום לא יודע את זה, דני עוד לא יודע את זה, יש לי פגישה איתו מחר בבוקר, אבל כבר יש לי רשימת מטלות מה אני הולך לבקש.
 
אז אני רוצה להגיד תודה רבה לוידיס שירותי ניהול. אני דווקא לא באתי בקטע של איזשהו לקוח מרוצה מהתחלה, לא ידעתי בדיוק למה אני בא, ו-וידיס, אתה הפתעת בגדול. דני, אתה אמן.
 
ועידן אבשלום, דיברת לאחרים, אבל נכנסת לי פה ללב.
 
אז כל הכבוד, וצפו ותראו מה קורה איתנו בהמשך. תודה רבה.
 

מה זה מאסטר קלאס?

תראו, יש איזשהו מסר בהתחלה שעובר מאוד מסודר. דני יודע לפשט את הדברים. הלוואי שאני אוכל לרכוש את היכולות הוורבאליות שיש לו.
 
אבל בהמשך יש את ההפתעה, איזשהו אימון למול קהל, שדווקא אמרתי לעצמי, זה דווקא לא משהו, כאילו, מה מעניין אותי צרות של עסק אחר.
 
רק אני לאט-לאט, מהמאסטר קלאס הראשון לשני, פתאום אני רואה בנגיעות שהדברים קשורים גם לעסק שלי. וכל פעם משהו אחר.
 
וההפתעות האלה שהוא מביא בסוף, כל מיני אישיויות, ואני עוד ראיתי רק שתיים, אז אני מצפה כבר להמשך.
 
אבל אני אומר לכם דבר אחד, אני לא מפספס מאסטר קלאס יותר בחיים. אני מגיע לכל אחד, ואולי גם פעמיים. כי לפעמים בפעם הראשונה אם לא נתפס לי, אז בפעם השנייה ייתפס.
 
דני איש ענק. אני מסתכל עליו ככה מלמעלה, רוצה להיות בגובה שלו. חיוך מקסים.
 
בהתחלה חשבתי, מה מסתתר מאחורה? לא יכול להיות שזה ʺטוב מכדי להיות אמיתיʺ. ועד היום לא ירדתי לעצם... אין לי מספיק שעות דני עדיין. אבל אני מבטיח לכם שאני אחקור לעומק את החומר הזה שקוראים לו דני וידיסלבסקי, ואני אמצא בדיוק ממה הוא עשוי.
 
קודם כל, זה לא שאני אמליץ, אני פשוט אביא אנשים ככה באוזן לפה. ויש לי כוח. אז אני פשוט אביא אותם לפה.
 
מטבע הדברים, אני מאמן אנשים ומאמן התפתחות אישית בתוך העסק שלי - כך ששירותי וידיס הולכים לתת לנו עזרה מאוד גדולה. שכרנו אותם לשנה, ואמרתי לדני שאנחנו רצים למרחקים ארוכים.
 
את הצʹקים של וידיס נראה לי, בינתיים זה... תעקבו אחרינו כי אני עוד לא יודע מה התוצאות בסוף, אבל נראה לי שזה אחד הצʹקים שאני אהיה הכי שמח לחתום עליהם - וכמה שיותר שמן יותר גדול.
 
כי הצלחה שלכם היא הצלחה שלנו, והצלחה שלנו היא הצלחה שלכם.
 
השתתפתי בשני סמינרים.
 
הסמינר הראשון היה איך בעצם לשווק ולמכור ללא הוצאות כספיות מיותרות. זʺא, בצורה יעילה. זה דווקא סמינר שדי היינו מובנים עליו מלכתחילה, אבל תמיד טוב לחזק את הדברים קודם.
 
כאשר באתי לסמינר השני מהסמינר הראשון עוד לא ציפיתי יותר מדיי, אבל פתאום היה משהו שהוא קשור בעצם לאיך לארגן עוד 3 שעות ביום.
 
וחשבתי שאני מנהל את הזמן שלי טוב, חשבתי, והופתעתי.
 
יישמתי חלק מהדברים, אבל אני לא תמיד מיישם הכל במכה ראשונה. לכן אני צריך את החזרה עוד פעם ועוד פעם. ואני חושב שהרבה אנשים בעצם, מאוד טוב להם לבוא ולקבל את זה שוב פעם אחרי פעם, כי לא תמיד לוקחים את הכל במכה אחת.
 
ואני חייב להגיד לכם דבר אחד. אנחנו חווים כאנשי עסקים עליות, ירידות, פעם למעלה, פעם למטה, חוטפים מכות כל הזמן - ואנחנו צריכים מקור אנרגיה.
 
צריכים איפה להיטען, איפה שיהיה לנו את המצבר שיטען לנו את האנרגיות, שנוכל להגן על המוח שלנו, להגן שנהיה צלולים ולהעיף בעצם את הדברים השליליים החוצה.
 
ופה במקום הזה אני מקבל את זה - ומקבל את זה חזק. כמו שאתם רואים, השעה 10 בלילה, ואני רק התחלתי ואני יכול להמשיך ככה עד מחר.

 

דן פרמן, תזונה לחיים בעʺמ

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'וידיס FM שתף עם החברים בטוויטר את 'וידיס FM