ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333

פלדע - 30% ברגע

סיפור הצלחה

השתתפתי בסמינרים מטעם חברת וידיס & זהר שירותי ניהול בע"מ, ונוכחתי שהם לוקחים ידע פשוט והופכים אותו למדע מדוייק להשגת מטרות בתחומים עסקיים רבים.


הידע הזה מאד חיוני לבעלי עסק ומנהלים, מאחר וזה נותן את הכוח והכלים לשנות דברים אשר מנהלים אינם שמים לב אליהם בחיי היום יום - הדבר גורם ומסייע למנהל לעצור ולהתבונן על מה שהוא עושה כדי להשיג יעדים שהציב לעצמו. 
 
כל הסמינרים של החברה בהם השתתפתי היו ברמה גבוהה מאוד, ומי שהעביר את המפגשים הוא מנכ"ל החברה דני וידיסלבסקי, שהוא מרצה אדיר. דני מרצה מאד יסודי, עונה על כל שאלה ופותר כל בעיה אשר נוגעת לנושא הנלמד, ומעביר את החומר באופן מעמיק. יש המון מה ללמוד מהאיש... 
 
לדוגמא: לאחר הסמינר על שיווק ופרסום, יישמתי וביצעתי פעולה מאד פשוטה לכאורה (של הפקת פרסום ב 5000 עותקים ודיוור שלו לצרכן הסופי) אולם מאוד מדוייקת. פעלתי לפי הכללים שלמדתי בסמינר והפקתי פרסום מוצלח ביותר - מה שגרם ליחס תגובה של מעל ל30%! הפניות שקיבלתי היו כה רבות – הפרסום המוצלח העלה את המודעות לגבי המוצר הספציפי ששיווקנו, וגם הביא לנו לקוחות חדשים לחלוטין שפנו לקנות אותו.
 

מכל סמינר יוצאים מלאי השראה עם כיוון בו ניתן לפעול ולשנות. כל מפגש מספק המון ידע מהותי ויישומי, שכאשר מתרגמים אותו לידי מעשים - מגיעים לתוצאות טובות יותר בכל תחום בעסק ואפילו בחיים האישיים. 

 

רוצה 30% תגובה לפרסום שלך?

 

לקבלת פרטים על הסמינר 'שקרים ושיווק אפקטיבי' - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין. ספרו לי עוד'!

 

 

אודות פלדע

פלדע שהחלה את דרכה ב-1990 היא היום החברה המובילה לאספקת כלי כתיבה ומוצרי יצירה למגזר הפרטי והמוסדי.
פלדע משווקים מגוון רחב של מוצרים ליצירה ואומנות עם דגש על חדשנות, איכות, שירות מעולה והקשבה לצרכים המשתנים של לקוחותיה.


 

בקרו באתר האינטרנט של פלדע ובדף הפייסבוק של החברה.

 
תודה,
 
רועי
סמנכ"ל

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'פלדע - 30 אחוז ברגע שתף עם החברים בטוויטר את 'פלדע - 30 אחוז ברגע