ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

קוסם הכסף

מתוך מאמר של אודטה שפורסם על גבי הטור הקבוע שלה במעריב

לצפייה במאמר לחץ כאן.

 

גר בינינו על הפלנטה הזו בחור חמד בשם דני וידיסלבסקי, שהוא פשוט עילוי בשטח ה"קואוצ'ינג" (אימון אישי) ליצירת כסף.

עסק שדני מסכים לקחת אותו ואת בעליו לידיים מתחיל לפרוח ולשגשג ולתפוח ולהרוויח כמו משוגע. הידע המדהים שהוא מעביר לכל "פציינט" שלו תפור עליו בחליפה אישית, בתמהיל נושאים מיוחד שדני מרכיב לו, וזה טעים טעים,כי לבחור הזה יש מגע של זהב. הוא קרן שפע כלכלית ואני לא מגזימה במילימטר.

"חרוז כזה" למשל, היה עסק של סטודנטית בטכניון, עם 470 אלף שקל חובות וחנות אחת שהיא כבר חשבה לסגור. דני לקח את העניינים לידיו, ומאז החובות הוחזרו, הרשת - ברוך השם ישתבח שמו, בקרוב אצלכם - מונה כבר 22 חנויות עם הכנסות של מיליוני דולרים ותוכניות להתרחב לאמריקה. והשנה העסק הזה קיבל את תואר "יזם השנה". וזו רק דוגמית ממה שמחולל מגע ידו המבורך. 

כמות שעות האימון הנדרשות היא משהו בין 30 למעל מאה, והיא פקטור של עומק הבעיה, היקף העסק, ולאן רוצים להגיע איתו. אבל כמובן שאפשר לטפל רק בבעיה מציקה אחת.


זה עולה 350 דולר לשעת אימון פלוס חמישה אחוזים מהדלתא למשך חצי שנה מרגע הגונג של ההתקשרות: זאת אומרת שכל שקל מעל הרווח הקיים שהוא מצליח להגדיל לעסק, אז רק מזה חמישה אחוזים למשך חצי שנה. התשלום הבסיסי הוא כולו מראש, כי זה פרמטר חשוב לכמה הבנאדם נחוש להצליח, אבל זה מתבצע בתשלומי קרדיט. זו הוצאה מוכרת לצורכי מס, ומניסיון של רבים וטובים, זה נשמע הרבה כסף "לפני הדלת" וסכום בטל בשישים אחרי תקופת רווחים מופלאה.

הסידור הקבוע איתו זה שאחרי הטעימה הראשונה הם רוצים אותו צמוד אליהם, בכל מחיר, לכל החיים...

ואת הדובדבן הכי גדול שכחתי: כל מי שמאמין במנטרה ש"אי אפשר לעשות כסף ביושר במדינה הזו", מוזמן לשנות את הדעה הזו שלו, ובגדול. כי הדבר הראשון שדני מלמד בפרק "איך לעשות הרבה כסף" זה "אתיקה".


מה זה "אתיקה"?

זו תורה שלמה המסבירה את הרציונל שמאחורי הציווי הזה: לא לעשות עבירות מכל סוג ומין. תרצו, זו מילה אחרת, מקיפה יותר, לאינטגריטי או יושרה. הוא יודע לנמק בצורה מאירת עיניים איך עבירות מפחיתות הכנסות ואיך שמירת ה"אתיקה" מגבירה אותן.

מי שמתחיל לעבוד עם דני מתחייב לא להעביר על חשבון העסק אפילו לא קבלות של נסיעה במונית אם הנסיעה לא נעשתה בגינו.

אז לרמות את מס ההכנסה? הצחקתמ'תיהו. מצד שני, מרוויחים איתו יפה מאוד, אז מסתבר שאפשר גם ביושר. הוא מכיר כל טריק מיסוי שבספר, אבל רק במסגרת החוק.

בעולם מושלם שלטונות המס היו מפרגנים את שירותיו על חשבונם לכל דורש. הרווחים של העסקים היו גדלים עשרות מונים, התשלומים מהמסים היו עולים והמחיר של הליווי הכי יקר היה יוצא להם יותר זול מהעלמת המס הקולקטיבית פה.

אך מכיוון ש"מחלקת-פנטזיות-זה-קומה-בי"ת", כמו שאומרים, הרבה יותר מעשי זה פשוט לתת את הטלפון שלו:

052-8202424.


ולהשומע ינעם. 

 

רוצה שהקוסם ייצוֹר כסף גם בשבילך?!

לקביעת פגישת ייעוץ - מלא את הפרטים הבאים ולחץ 'אני מעוניין. בואו ניפגש'!

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קוסם הכסף \ אודטה שתף עם החברים בטוויטר את 'קוסם הכסף \ אודטה