ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

"עובד. פשוט לא להאמין"

אליעזר - הבעלים של "הובלות אליעזר" - חברת הובלות ארצית מספר על הישגים והצלחות שהיו לו יומיים לאחר הסמינר: 171 שיטות לשיווק בחינם".

 

 

"בסמינר מאוד נהיניתי. לא להאמין שאפשר 4 שעות כמעט לא לקום מהכסא חוץ מ7 דקות ולצפות, וליהנות ללמוד כמעט כל דקה. כן, פשוט ככה.

 
אני מנכ"ל הובלות אליעזר בירושלים עובדים בכל הארץ. עד היום יותר מ17,000 פגישות בבתים של אנשים ואני מאוד
אוהב את הפגישות האלה כי זה היכרות עם האנשים, להעריך נכון את העבודה, ליצור את הקשר, לסגור עסקה.
בשתי יממות מאז הפגישה עם דני - הקורס שלכם - עד היום ב11:00 בצהריים 100% מהפגישות סגרתי.

 
אתמול בערב היתה פגישה עם לקוחה שבטלפון אמרתי "בשביל מה אני נוסע בכלל" . היא נתפסה לאיזה קטנות לאיזה משהו שהיה בהובלה הקודמת, משהו קטן, אמרתי בסדר אני אבוא, יישמתי את הכלל של להקשיב ללקוח, להיות איתו, לאהוב אותו וראיתי שזה בכלל איזה קטע שלה, היה משהו קטנטנצי'ק , אבל לא משנה, סגרתי את העסקה ב-2000 שקל יותר מהצעה אחרת שהיא קיבלה שבטלפון היתה התנגדות, שבטלפון היתה התנגדות ולא הבנתי בשביל מה היא מזמינה אותי. יש לה איזה צורך לכעוס.

 
נתתי לה את הצורך הזה, נתתי לה להביע אותו, נתתי לה את כל הבטחון, את כל האמפתיה, נוצר קשר מדהים - עסקה סגורה עם צ'ק מקדמה - יותר טוב מזה?

 
יישמתי את הכלל של להקשיב ללקוח. מי שהכי מעניין אותו זה הוא, להיות בשבילו. עובד. פשוט לא להאמין. תמיד ידעתי את זה. אבל בבוקר הזה נתתם פוקוס, שמתם אותו במרכז, ממש לקחתי את זה כמו מנטרה, מאז ממש כל העסקאות שנפגשתי , סגרתי.

 
כולל פגישות של רבע שעה שלא היה לי זמן יותר. באתי, הסתכלתי בעיניים, אמרתי מה שצריך להגיד, הקשבתי לבן אדם,
נתתי את כולי והבן אדם הרגיש שאני שם בשבילו.

 
תודה רבה."

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'עובד. פשוט לא להאמין - הובלות אליעזר שתף עם החברים בטוויטר את 'עובד. פשוט לא להאמין - הובלות אליעזר