ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

תרומה לקהילה

וידיס שירותי ניהול בע"מ תורמת לקהילה בהיקפים נרחבים ורואה בכך ערך חשוב ביותר.


אנו מאמינים כי אדם שחייו משתפרים ונעשים טובים יותר, הופך מודע יותר לסביבתו ולחשיבות התמיכה והעזרה לזולת.


וידיס שירותי ניהול שמחה וגאה להפוך את בעלי היכולת – לבעלי יכולת רבה יותר, וכך לאחר הצלחתם בוחרים לקוחותינו לתרום ולהשפיע לטובה על החברה הסובבת אותם. אחריותם כלפי הסביבה וכלפי חבריהם עולה והם לוקחים חלק פעיל, בשיפור ובעזרה לקהילה.


הלקוחות משיגים במהלך הייעוץ והסמינרים יכולות חדשות לגרום לתוצאות חיוביות בכל תחום (עסקי או פרטי), ותוך כדי התהליך רבים מלקוחותינו בוחרים לסייע ולתרום לחברה בישראל באמצעות פרויקטים התנדבותיים שונים.


בהקשר זה יש לציין שדני וידיסלבסקי, מנכ"ל וידיס שירותי ניהול בע"מ, ייסד ומנהל בהתנדבות את העמותה הגדולה מסוגה בארץ – עמותה שפועלת כבר למעלה מעשור לצמצום מימדי האלימות ולהקניית ערכים חיוביים לילדים, נוער ומבוגרים.


על מגוון פעילויותיה של העמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת, כמו גם על האקדמיה להורים אותה היא מפעילה – הכל בחינם למען הקהילה - תוכל לקרוא באתר הבא:
  

כחלק מהקוד האתי של וידיס שירותי ניהול בע"מ, עובדי החברה כולם מתנדבים ותורמים לקהילה מדיי שבוע בהתלהבות ובמסירות אין קץ.


מציאות יומיומית עבורנו, כפי שהדבר גם מגובה במחקרים רבים, היא העובדה שאנשים התורמים מזמנם ומרצם לעזרה לזולת, זוכים לחיים עשירים יותר, מספקים יותר, הם מצליחים יותר בחייהם, הם משפרים את יחסיהם עם משפחותיהם ועם חבריהם וכך חייהם הופכים להיות מאושרים ועשירים יותר. 
 

להתנדבות בעמותה – לחץ כאן


העמותה לשגשוג ובטחון במזהʺת

עמותה הפועלת בכל הארץ להפחתת אלימות והגברת ערכים בחברה. העמותה היא הגדולה מסוגה ומעבירה מדי חודש מעל 600 סדנאות לילדים, הורים, מורים, וקהלים נוספים.
▪ ▪ ▪ ◄◄


מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו אחר?

מעוניין לדעת איך אפשר לשלב עסקים ותרומה אפקטיבית לקהילה?

 

מלא את פרטיך כעת:

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תרומה לקהילה שתף עם החברים בטוויטר את 'תרומה לקהילה