ייעוץ עסקי ייעוץ עסקי, אימון והדרכה למנהלים
מומחים בהגדלת הכנסות וזמן פנוי למנהלים
חייג כעת: 072-2423333
חפש

אקטואליה

כאן תוכל לקרוא מאמרים בנושאים אקטואליים מאת דני וידיסלבסקי.

דני פורש לפנינו ניתוח ייחודי ומבריק לעניינים כלכליים, חברתיים, ניהוליים ועוד.

 

עושי הצרות

הדבר היחיד כמעט שאינך יכול לעשות, זה להתעלם מהם. הם משנים דברים, הם דוחפים את האנושות קדימה. מי הם ʺעושי הצרותʺ, אותם מטורפים מספיק לחשוב שהם יכולים לשנות את העולם - והם אכן משנים אותו?
▪ ▪ ▪ ◄◄

חשוב אחרת

אנו מצדיעים למטורפים, הʺלא-מתאימיםʺ, המורדים, עושי הצרות. היתדות העגולות בחורים המרובעים. אלו שרואים דברים אחרת. אין להם חיבה למוסכמות, ואין להם שום כבוד למצב הקיים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

צדק חברתי - חלק ראשון

כולם מסכימים כי אנו חיים ברגעים היסטוריים. זמנים בהם אישה צעירה שהוצאה מדירתה, סוחפת אחריה גל מחאה אוטנטי שמאיים על קיום הממשלה, ועל פניה של המדינה לדורות הבאים...
▪ ▪ ▪ ◄◄

צדק חברתי - חלק חמישי

המשך פתורונות: סדר עדיפות לאומי חדש, הפחתת המסים העקיפים באופן מיידי, שפיות צרכנית, עידוד בנייה ושיווק קרקעות לאזרחי המדינה כולה, עידוד בנייה "נורמאלית", הגברת מיסוי רווחים בשוק ההון
▪ ▪ ▪ ◄◄

צדק חברתי - חלק שלישי

ב"המדינה" אפלטון הגדיר צדק חברתי כמצב בו כל אחד עושה את תפקידו. במדינת ישראל יש מגזר ענקי שלא עושה את תפקידו למען שאר החברה – אולם מנגד מתוגמל ואף ברוחב לב יותר מכל שאר המגזרים.
▪ ▪ ▪ ◄◄

צדק חברתי - חלק שני

צדק חברתי במובנו המצומצם, מתייחס לדרך החלוקה של משאבים באוכלוסיה. בשני העשורים האחרונים ממשלות ישראל, ראשי ממשלה, שרים ופקידי שלטון אפשרו, שלא לומר עודדו, תרמו וקידמו את ריכוז רוב המשק.
▪ ▪ ▪ ◄◄

 

רוצה לגלות את המפתחות להצלחה?

דני חושף את הסודות. לקבלת טיפים להצלחה מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. שלחו לי טיפים!':

 

 

 

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אקטואליה שתף עם החברים בטוויטר את 'אקטואליה